Uygulamalarımız

Endüstriyel Beton Sistemleri

İhtiyacınız için doğru olacak zemin kaplama sistemlerinin seçimi ve uygulanması konusunda 25 yılı aşkın tecrübesi ile uzmanlaşmış olan Karaaslanoğulları İnşaat, kullanıcıların değişik ihtiyaçlarını göz önüne alarak, en kaliteli hizmeti vermektedir.
Detaylar →

Laser Screed Beton Dökümü

Laserscreed makinesi: Üzerindeki 2 adet lazer alici vasitasiyla, bir lazer kaynagindan (lazer nivo) ile aldigi isina göre beton yüzey seviyesini ayarlar ve vibrasyonlu mastari ile betonu sürekli ayni seviyede terazide, tek yöne egimli veya çift yöne egimli serer.
Detaylar →

Manuel Beton Dökümü

Beton dökümü ano dahilinde sürekli olarak yapılacaktır.
Detaylar →

Fırçalı Beton Uygulaması

Fırçalı beton uygulaması, kaymaz zemin elde edilmesi istenilen yürüyüş yolları, kaldırımlar, rampalar, mağaza ve dükkan önleri ve akaryakıt istasyonlarında kullanılır.
Detaylar →

Makinalı Şap Uygulamaları

Tesviye betonu uygulamalarımızda makina kullanıyoruz. Böylece imalat zamanından büyük tasarruf sağlıyoruz. Düşeyde 33 kat, yatayda ise yaklaşık 150 m mesafelerde hazırlanan harcı asansör, vinç ve iskele kullanmadan hava ile çalışan yer pompası aracılığı ile, imalat yapılacak bölgelere taşıyabiliyoruz.
Detaylar →

Baskı Beton Uygulamaları

Baskı beton (baskı beton ya da baskılı beton) tüm mekanlar için tasarlanmış bir zemin kaplama sistemidir. Çevre düzenlemeleri, kent alanları, yollar, alışveriş ve iş merkezleri, turistik tesisler, parklar, restorasyon alanları, marina ve rıhtımlar, otoparklar, akaryakıt istasyonları , bahçe düzenlemeleri ve iç mekanlar baskı betonun uygulandığı alanlar arasındadır.
Detaylar →